piątek, 27 październik 2017 08:00

Powiatowy Turniej Unihokeja Chłopców i Dziewcząt rocznika 2005 i młodszych

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów unihokej_25_10_17 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

25 października 2017 w hali sportowej Zespołu Szkół im Rodu Działyńskich w Bratianie rozegrany został Powiatowy Turniej Unihokeja Chłopców i Dziewcząt rocznika 2005 i młodsi. W powyższym turnieju uczestniczyły 3 drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt. Drużyny wygrały swoje zmagania w gminach i przyjechały na zawody powiatowe. Grano systemem każdy z każdym w dwóch grupach.  W grupie Dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki gminy Nowe Miasto Lubawskie dziewczęta z SP Skarlin, a chłopcy z Brzozia Lubawskiego którzy reprezentować będą nasz powiat na zawodach wojewódzkich. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca otrzymały puchary, a pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy które wręczyła Pani Dyrektor Zespołu Szkół im Rodu Działyńskich w Bratianie Ewa Przybylska.