środa, 29 sierpień 2018 18:28

Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Nowomiejskiego

Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim informuje, że na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń umieszczony jest projekt uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zmieniającej  uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Nowomiejskiego z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w Projektu, w postaci ankiety w formie pisemnej  na adres:  Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie (ankieta dostępna również w siedzibie Starostwa Powiatowego) lub elektronicznie (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez elektroniczną skrzynkę  podawczą ePUAP) do dnia 05.09.2018 r. 
 

Zaproszenie

W związku z opracowywaniem projektu uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Nowomiejskiego Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmioty wymienione w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radę Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego do udziału w otwartym spotkaniu, które odbędzie się 05.09.2018 roku o godzinie 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 (pokój nr 15).
Czytany 975 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.