poniedziałek, 11 marzec 2019 14:31

Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Nowomiejskiego

Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim przy współorganizacji Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim, Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim, Nowomiejskiego Klubu Sportowego w dniu 17.03.2019 r. (niedziela) o godzinie 10.00 organizują Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Nowomiejskiego. Turniej odbędzie się w Hali MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim przy ul. Jagiellońskiej 20. Zwracamy się do firm, przedsiębiorców jak i osób prywatnych o wsparcie naszej inicjatywy poprzez zgłoszenie do turnieju 10 osobowego zespołu reprezentującego Państwa firmę oraz wpłatę wpisowego. Regulamin turnieju znajduje się w załączniku. Zapraszamy drużyny wraz z rodzinami - stwórzmy sportową atmosferę w rywalizacji fair play. Dzięki pomocy z Państwa strony i dofinansowaniu naszego przedsięwzięcia będziemy mogli przyczynić się do zaspokojenia podstawowych potrzeb związanych z wyposażeniem Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim w sprzęt medyczny oraz meble po remoncie i modernizacji. Za okazane serce Ludziom Dobrej Woli już dziś składamy serdeczne podziękowania. Niech uśmiech na twarzy każdego pacjenta Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim będzie dla nas wszystkich największą nagrodą.

Turniej pod patronatem medialnym:

  • Gazeta Nowomiejska,
  • Tygodnik Internetowy,
  • Eltronik,
  • Nowe Miasto dla Was.

 

Regulamin Halowego Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim „Tyle jest człowiek wart, ile może pomóc innym”

 

Cel: Pomoc charytatywna i przekazanie środków finansowych na zakup urządzeń dla wyremontowanego Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim.

Organizator: Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim, Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim, Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim, MOSiR Nowe Miasto Lubawskie, Nowomiejski Klub Sportowy.

Termin i Miejsce: Turniej rozegrany zostanie dnia 17.03.2019 r. (niedziela) godz. 10:00 Hala MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim ul. Jagiellońska 20.

Zgłoszenia: Do dnia 15.03.2019 r. pod numer telefonu 728 – 327 – 273.

System rozgrywek: ustali organizator w zależności od ilości zgłoszonych zespołów. Do turnieju zgłaszamy 10 osobowe zespoły. W polu gra: 4 zawodników + bramkarz (zmiany lotne).

Wpisowe: cel charytatywny najniższa kwota 100,00 zł od drużyny – możliwość wpłaty wyższej kwoty.

Nagrody: Pierwsze trzy zespoły otrzymują pamiątkowe puchary. Wybrany zostanie król strzelców turnieju i najlepszy bramkarz.

Sprawy organizacyjne pokrywa organizator turnieju. Za ubezpieczenie zawodników oraz badanie lekarskie odpowiedzialni są kierownicy ekip zgłaszających zespoły do turnieju.

Czytany 228 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.