niedziela, 28 lipiec 2019 15:52

Informacja z X Sesji Rady Powiatu

Napisane przez

Podczas X Sesji Rady Powiatu, która odbyła się 25 lipca 2019 Rada Powiatu podziękowała za długoletnią pracę pani Halinie Bartkowskiej, która po czterdziestu jeden latach pracy, w tym ponad dwudziestu - na stanowisku Skarbnika Powiatu, odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Bartkowska pracowała w Starostwie Powiatowym od początku istnienia powiatu i cały czas na stanowisku Skarbnika Powiatu. Współtworzyła urząd, współpracowała z sześcioma starostami i radami powiatu sześciu kadencji. W pamięci wszystkich zapisze się jako osoba o ogromnym doświadczeniu i dużej życzliwości, potrafiąca w przystępny i zrozumiały sposób objaśniać tajniki finansów powiatu.
Rada Powiatu na wniosek Starosty powołała na stanowisko Skarbnika pana Sebastiana Kińskiego. Nowo powołany Skarbnik Powiatu pracuje w nowomiejskim Starostwie od 2004, w tym od kwietnia 2010 – na stanowisku Głównego Księgowego. Obejmie funkcję z dniem 30 lipca 2019.
Gratulacje otrzymała również pani Katarzyna Trzaskalska, która wygrała konkurs i od 1 lipca 2019 sprawuje funkcję Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku.

Tekst i zdjęcia: BR

Czytany 801 razy